Mutlu Patiler Apk Mod Download 2022

1.6.7

Download APK
0/5 No votes
Updated
March 26, 2022
Size
29M
Version
1.6.7
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mutlu Patiler Apk Mod Download 2022

Sizden Para Değil Zaman İstiyoruzquot; sloganıyla MUTLU PATİLER mobil uygulaması ile yola çıkan Mutlu Patiler, cep telefonlarınıza yüklenecek uygulamada siz sanal dostunuz ile günlük görevleri tamamladıkça sokaklardaki pati dostlarımızın beslenme, barınma, kısırlaştırma ve tedavi masrafları için belediyeler, STK ve gönüllülere destek verecektir.

MUTLU PATİLER Uygulamasını Kısaca Açıklayalım;
Kullanıcılar MUTLU PATİLER uygulamasında sanal dostlarının görevlerini tamamladıkça kendi üyelik kumbaralarında pati puan biriktiriyorlar ve MUTLU PATİLER uygulamasındaki Türkiye haritasındaki istediği sokaktaki istediği besleme noktasına aktarabiliyor ve o noktadaki canların saatler içerisinde beslenmesinde önemli bir rol oynuyor.
Görevleri tamamladıkça pati puanı kazanan kullanıcılar kazandıkları pati puanı karşılığındaki mamayı diledikleri besleme noktasına yada istedikleri barınma ve sağlık kampanyalarına aktarabileceklerdir.

Pati koruyucularının yapacakları beslemeleri artık eski usul mamaların ziyan olduğu yerlere döküldüğü sistemde değil Mutlu Patiler tarafından patenti alınmış savunma sanayisine proje üreten bir teknolojik alt yapı ile mutlu patiler uygulamasını birleştiren Mutlu Patiler enerjisini kendi üreten içerisinde pati doslarımızın beslenebileceği PBN (pati besleme noktaları) aracılığı ile yapacak hangi PBN de ne kadar mama kaldığını MUTLU PATİ uygulaması üzerinden görecek dilediğimiz PBN e kazandığımız pati puanları aracılığı ile elde ettiğimiz mamaları bağışlayabileceksiniz. PBN ler kapalı ve sensörle çalıştığı için hiçbir zaman mamalarımız zayi olmayacak. PBN ler dünyada daha önce bir benzeri olmayan teknoloji ile tasarlandı ve üretildi tüm hakları patent hakları ile korumaya alındı. PBN ler kendi enerjisini kendi üreteceği için herhangi bir enerji masrafı da oluşmayacak. Mutlu Patiler savunma sanayi ve uzay teknolojisini pati dostlarımız için kullanmanın haklı gururunu yaşıyor.

Mutlu Patiler Apk 2022

Yiyecek, su verebilecek, aşı olmasını sağlayabilecek, veterinere götürebileceksiniz. Bunların karşılığında para değil sadece uygulamadan görev tamamlayarak yapabileceksiniz.

Click Download Apk  Spirit Box Ghost EVP FSB-3C Mod Apk Download 2022*

Sizden para değil zaman istiyoruz söylemi tam da bu.
Mutlu Patiler uygulaması ile sokaktaki bir canın hayatına dokunmuş olacaksınız.

UNUTMAYALIM sosyal mecraların gücü ile sizlerden gün içinde birkaç dakikanızı ayırarak MUTLU PATİ uygulaması üzerinden tamamlayacağınız görevler ile sokaktaki canlara destek olacağız.

Sizden bağış adı altında herhangi bir para istemiyoruz. Sizden sadece oturduğunuz yerde günlük birkaç dakikanızı pati dostlarımız için ayırarak MUTLU PATİ uygulamamızdan görevleri tamamlamanızı istiyoruz.

Images

Leave a Reply